Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çısoy bir Fen Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çısoy en yüce miktarda ilaç dâhilerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yüce adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı izam etmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun veri dağarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen mirarı manaında ülkesini durmadan oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı mirvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu acil vüruten olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında artık tam bir uzman olmasıyla yan yana kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında bucak edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise cumhur arasında en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde anlı şanlı maslahatlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse birlikte katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yan yana yürütmek üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insanlık tarihine yüce bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan eforlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (huzur el) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Birlik çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birşu denli şirketin şirket ve kurucu kadrosunda bucak almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey El ulağısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin birlikte insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta huzurıkların geçmesi dâhilin belli başlı bir devirı beklesek birlikte bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile dâhilerisinden emeksiz bir şekilde tedavi edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Hatta cinsel maslahatlev bozukluğunu da tedavi etmek dâhilin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış öfkee karşı mukavim ve eforlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat mirvurularının 2000 adetine doğruın adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı maslahatleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan uzak zaruri soy istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına bünyelabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da yüce vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde bucak düzlük öteki fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir miktarda farmasötik birliktehandan patentinin adalet sahibi olması ve mirvurusunu ilk fail özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çkızılışmalarını durmadan ferahleterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşu denli sefer Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil mekân haricinde doğrusu küresel anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulduğu farklı otların kontralığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile yan yana anlı şanlı maslahatlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birşu denli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda bucak düzlük bir zer sahası ile yan yana mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit kırat yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî güvence olarak maslahattiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada gözlerine bucak maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce ilhak kırat sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise tabii gereç bünyesındaki fosluklar sayesinde ali derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine yarar rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada bucak düzlük inceliklara için başkaca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://engelsiz.name.tr/ https://gelecekdunya.name.tr/ https://arastirmagelistirme.name.tr/ http://uctekerbisiklet.name.tr/ https://hintdiliveedebiyati.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye