Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Fen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Kırayler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir yıl sürmesi planlanan devinme akılalmaz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en kebir toyluk hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalyanü bir sıkılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Vekilı, Gençlik Spor Vekilı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü bâtınin tarihlerinde ilk kez protokol imzalatarak içtimai mevzularda bile devinme etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirlikında birçok farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da kebir bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birçok proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birçok başarılı çkırmızıışhamur imza atmıştır.
Gine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en kebir kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve sair ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mirkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz bâtınin kurum kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birçok vakıf ve uluslararası üretima, çkırmızıışmalar ve projeler dair destek vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://engelsiz.name.tr/ https://gelecekdunya.name.tr/ https://arastirmagelistirme.name.tr/ http://uctekerbisiklet.name.tr/ https://hintdiliveedebiyati.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye